Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 września 2015
  • wyświetleń: 3083

Rozpoczęły się Targi Budownictwa

Za nami:

48. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Jesień 2015" to największe targi budowlane na południu Polski, miejsce spotkań z firmami z Czech i Słowacji, licznie odwiedzającymi imprezę. Targi odbędą się w dniach 25-27 września 2015 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej.

targi
Targi Budownictwa · fot.


Równocześnie organizowane są 17. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii "Instal System 2015". Połączenie tych dwóch tematów targowych pomoże odwiedzającym Halę Widowiskowo-Sportową w kompleksowym zapoznaniu się z nowymi, energooszczędnymi rozwiązaniami w budownictwie oraz w branży grzewczej i instalacyjnej.

Celem targów jest umożliwienie kontaktów biznesowych i poszukiwania partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym. Udział zapowiedziało blisko 200 producentów i dystrybutorów branży budowlanej i instalacyjnej. Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, jak: warsztaty, seminaria i konferencje. Nowe produkty, innowacyjne technologie i rozwiązania będą prezentowane na tzw. "Wyspie Nowości".

Targi będą udostępnione dla zwiedzających w godzinach: piątek, sobota 10:00 - 18:00 i niedziela 10:00 - 16:00. E-bilet, czyli darmowy bilet wstępu na: www.targibielskie.pl/e-bilet-9.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.