Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4158

[FOTO] Pożar elewacji budynku w Straconce. Było groźnie!

Sześć zastępów straży pożarnej interweniowało około godziny 21:00 w Bielsku-Białej przy ulicy Górskiej (dzielnica Straconka). Do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze kosza na śmieci przy budynku w zabudowie szeregowej. Po przyjeździe pierwszego zastępu okazało się, że płonie drewniana elewacja.

Pożar elewacji budynku w zabudowie szeregowej - 6.12.2019 · fot.


Sytuacja była wyjątkowo groźna, bo ogień mógł przedostać się na dach i zająć kilka sąsiednich obiektów w zabudowie szeregowej. Strażacy szybko uporali się z zagrożeniem i przystąpili do prac rozbiórkowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W początkowej fazie działań gaśniczych ulica Górska była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Nad bezpieczeństwem kierowców czuwali policjanci z drogówki. Droga w pobliżu miejsca pożaru została częściowo zalana przez wodę. Natychmiast utworzyła się ślizgawka. Na miejsce została skierowana solarka.

Loading...

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.