Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1337

Pani Feliksa Krawiec świętowała 100. urodziny w towarzystwie J. Okrzesika

Feliksa Krawiec obchodzi w tym roku 100-lecie swoich urodzin. Z okazji tak pięknego jubileuszu 5 grudnia przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik oraz dyrektor Biura RM Danuta Brejdak złożyli jubilatce okolicznościowe życzenia w imieniu samorządu Bielska-Białej.

100 lat pani Feliksy Krawiec
Pani Feliksa Krawiec świętowała 100. urodziny w towarzystwie J. Okrzesika · fot.


Jubilatka urodziła się w Sułoszowie koło Olkusza. Pracowała na roli i miała żyłkę do handlu. Podczas okupacji, aby nie została wywieziona na roboty do Niemiec chowała się nawet w kominie.

100 lat pani Feliksy Krawiec
Pani Feliksa Krawiec świętowała 100. urodziny w towarzystwie J. Okrzesika · fot.


W Bielsku-Białej mieszka od 20 lat. Ma trójkę dzieci, 11 wnucząt, 17 prawnucząt i 3 praprawnuczęta. Od kilku lat Feliksa Krawiec nie porusza się już samodzielnie. Jest bardzo spokojna i lubi śpiewać. Podczas wizyty gości z Ratusza jubilatka wspólnie z przewodniczącym RM wykonali kilka piosenek. Ulubioną piosenką Feliksy Krawiec jest "Hej z góry, z góry jadą Mazury!".

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.