Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 listopada 2019
  • wyświetleń: 1195

Dostałeś mandat? Możesz złożyć reklamację na portalu MZD

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej w celu usprawnienia i przyśpieszenia usług reklamacyjnych w strefy płatnego parkowania (SPP) uruchomił nowy portal internetowy reklamacje.parkowaniebielsko.pl - umożliwiający składanie drogą elektroniczną reklamacji dotyczących m.in. opłat dodatkowych nałożonych z tytułu postoju bez ważnego biletu parkingowego oraz szybsze wnoszenie opłat dodatkowych.

parkomat
fot.


Przed złożeniem reklamacji i podjęciem kontaktu można zapoznać się z zakładką „Pytania i Odpowiedzi (FAQ)” gdzie znajdują się najważniejsze informacje w zakresie procedury windykacji należności.

Kierowca kwestionujący zasadność wystawienia wezwania do uiszczenia opłaty dodatkowej ma prawo do wniesienia za pośrednictwem przedmiotowej strony - reklamacji przy użyciu prostego formularza.
Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól i wysłaniu zgłoszenia, na podany w formularzu adres e-mail, zostanie przesłany link, pod którym znajdą się szczegóły dotyczące m.in. zgłoszonej reklamacji, wystawionego wezwania, w tym dokumentacja fotograficzna potwierdzająca parkowanie bez ważnego biletu.

Portal reklamacyjny umożliwia ponadto wniesienie opłaty dodatkowej poprzez wybranie opcji przelewu online. Płatność elektroniczna jest wówczas realizowana za pośrednictwem systemu PayU. W tym celu wystarczy, nacisnąć przycisk „Płacę” i podać numer konkretnego wezwania. W przypadku, gdy skorzystanie z formularza nie jest możliwe (np. zgubiony druk wezwania), istnieje możliwość złożenia reklamacji drogą mailową lub pocztą tradycyjną z podaniem m.in. nr. rejestracyjnego pojazdu oraz daty zdarzenia.

Portal znajduje się pod adresem www.reklamacje.parkowaniebielsko.pl.

ab / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.