Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 listopada 2019
  • wyświetleń: 956

Meble drewniane - niepowtarzalny klimat dla domowych wnętrz

Materiał partnera:

Drewno to ciepło, przytulna atmosfera i poczucie bliskości domowego ogniska. Na fundamentach rodzinnych tradycji powstała firma Domdekor.

Specjalizuje się w produkcji mebli z naturalnego drewna, pielęgnując wartości przekazywane przez wcześniejsze pokolenia. Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat. To czas, który zespół poświęcił na stworzenie stabilnej sieci kontaktów - dostawców certyfikowanego drewna, producentów elementów wnętrz, które są niezbędne do stworzenia kompletnej oferty dla sypialni, a także kreatywnych projektantów i doświadczonych rzemieślników. Dzisiaj meble drewniane od Domdekor to symbol ponadczasowego designu i wysokiej jakości produktu. To dlatego wciąż ma motywację, aby wciąż się rozwijać.

logo domekor


Domdekor - meble drewniane


Producent mebli drewnianych ukierunkowany na potrzeby współczesnego klientaOferta Domdekor obejmuje meble drewniane przede wszystkim do sypialni. To łóżka o różnych wymiarach, szafy i komody, szafki nocne, a także materace, które dostarczane są przez renomowanych producentów. Ponadto firma dla swoich klientów przygotowała meble drewniane do salonu, biura i przedpokoju. Są one wykonane z trwałego i wytrzymałego drewna bukowego i sosnowego, które pięknie prezentuje swoje unikalne usłojenie. Dla zwiększenia ochrony przed uszkodzeniami i skutkami naturalnego procesu starzenia się drewna zabezpieczone są impregnatami, bejcą i lakierami.

Oferta firmy Domdekor dostępna jest na stronie internetowej jej e-sklepu www.urokdrewna.pl. Warto przekonać się o jej wyjątkowości.