Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 lipca 2019
  • wyświetleń: 3603

22-latka i 18-latek ukradli artykuły spożywcze i zaatakowali pracownicę sklepu

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali dwie osoby, które są podejrzane o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Sprawcy to kobieta w wieku 22 lat i mężczyzna w wieku 18 lat. Skradli w jednym z bielskich sklepów artykuły spożywcze, a w czasie ucieczki zaatakowali pracownicę tej placówki. Kobieta usiłowała zatrzymać rabusiów i odzyskać skradzione mienie. Za przestępstwo to sprawcy mogą trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

W niedzielę około godziny 18:00 w sklepie przy ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej, rabusie skradli artykuły spożywcze. Zauważyła to pracownica sklepu, która ruszyła w pościg za nimi. Pomiędzy napastnikami a ekspedientką doszło do szamotaniny, podczas której kobieta została pchnięta i uderzona w twarz. Po wszystkim sprawcy uciekli. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci przybyli na miejsce. Po przeglądnięciu zapisu monitoringu mundurowi ustalili rysopisy sprawców i udali się w ich poszukiwania. Sprawcy nie zdołali daleko uciec. Zostali zatrzymani chwilę później w pobliżu ulicy Łagodnej. Okazało się, że sprawcami zdarzenia są 22-letnia kobieta i jej młodszy o 4 lata kolega.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to mogą trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.