Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 lipca 2019
  • wyświetleń: 2869

[WIDEO, ZDJĘCIA] Prezydent przekazał goprowcom quada

W Centralnej Stacji Ratunkowej Grupy Beskidzkiej w Szczyrku miało miejsce oficjalne przekazanie pojazdu ATV (QUAD) wraz z przyczepką, zakupionego z dotacji miasta Bielska-Białej.

Loading...


Przekazania dokonał Jarosław Klimaszewski, dzięki któremu udało się sfinalizować ten zakup. Czynił ku temu starania zanim jeszcze został prezydentem Bielska-Białej. Sprzęt ma docelowo stacjonować w okolicach Szyndzielni i Klimczoka, gdzie będzie szczególnie przydatny do ratownictwa na górskich ścieżkach rowerowych Enduro Trails.

- Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Klimaszewski jak się okazuje nie tylko jeździ na rowerze, ale nawet udaje mu się wybrać czasami w góry i jest otwarty na dalszą współpracę z naszą organizacją, szczególnie w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa turystom oraz rowerzystom tłumnie odwiedzającym góry okalające nasze miasto - mówił Kierownik Sekcji Operacyjnej Bielsko, Marcin Szczurek.

Prezydent przekazał goprowcom quada · fot.


Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie ze strony władz miasta Bielska-Białej. To m.in. za sprawą nowoczesnego sprzętu przystosowanego do specyfiki naszych gór możemy nieść pomoc jeszcze szybciej i efektywniej. Jest to bardzo istotne wsparcie naszych działań, szczególnie przy wzmożonym ruchu turystycznym i rowerowym, który obserwujemy w ostatnich latach w górskich partiach miasta Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.