Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018
  • 14 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2333

Mistrzostwa Polski Młodzików w Tenisie w Bielsku-Białej

Za nami:

W poniedziałek rozpoczął się turniej główny halowych Mistrzostw Polski w tenisie młodzików i młodziczek (kat. do lat 14) rozgrywanych w tym tygodniu w Bielsku na kortach klubu BKT Advantage B-B.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Tenisie w Bielsku-Białej · fot.


Z eliminacji, które miały miejsce w weekend do turnieju młodzików awansowało 8 graczy: Bartosz Surudo, Andy Allen, Michał Uzarek, Mikołaj Mazur, Dawid Lewandowski, Piotr Czaczkowski, Franciszek Pękalai Oskar Szymczak, a do turnieju głównego młodziczek: Milena Rogala, Martyna Mackiewicz, Maria Głowacka, Agata Będkowska, Karolina Gołda, Dominika Podhajecka, Zuzanna Kosowska i Julia Kiwior.

W poniedziałek rozpoczął się turniej główny, w którym zameldowało się aż 8 graczy klubu BKT Advantage B-B: Mikołaj Migdalski, Jakub Jędrzejczak, Jakub Tomasik, Weronika Domańska, Natalia Szczepaniak, Pola Langiewicz, Anna Hałat i Zuzanna Witkowska.

Do drugiej rundy spośród chłopców awansował rozstawiony z nr 5 Jakub Jędrzejczak oraz Jakub Tomasiak, a wśród dziewcząt rozstawiona z nr 6 Zuzanna Witkowska, z nr 7 Natalia Szczepaniak oraz Weronika Domańska.

We wtorek rusza druga runda singla oraz pierwsza runda debla. Mistrzostwa Polski potrwają do piątku 14 grudnia, kiedy o godzinie 9:00 przewidziane są finały singla.

Mistrzostwa Polski Młodzików w Tenisie


43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.