Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 listopada 2018
  • 17 listopada 2018
  • wyświetleń: 3210

Maluch i Tom Hanks - kampania społeczna nominowana w konkursie

"Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" - kampania społeczna, która była najbardziej rozpoznawalną akcją związaną z naszym miastem w ostatnich latach, została nominowana w konkursie "Złote Spinacze".

tom hanks, maluch
Tom Hanks razem z Moniką Jaskólską w trakcie przekazania Fiata 126p · fot.


"Złote Spinacze" wyłaniają i nagradzają najskuteczniejsze, najbardziej kreatywne i rzetelne, najlepiej przygotowane oraz wdrożone kampanie i działania komunikacyjne, bezpośrednio nawiązujące do pojęcia public relations i pokrewnych dziedzin związanych z budowaniem i utrwalaniem relacji z otoczeniem i interesariuszami.

Akcja "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" walczy o "Złotego Spinacza" w kategorii event społeczny. Ponadto bielska inicjatywa może także otrzymać nagrodę publiczności. Głosowanie na projekty zakwalifikowane w tej kategorii odbywa się na stronie www.glosowanie.zlotespinacze.pl .

Internetowe głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 23 listopada do godz. 24:00. W konkursie biorą udział 24 projekty, a zwycięzcę poznamy podczas Gali Złotych Spinaczy w dniu 7 grudnia br.

Organizatorem Konkursu pod nazwą "Złote Spinacze" jest Związek Firm Public Relations.

złote spinacze

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.