Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 listopada 2018
  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 4029

Bielski dworzec kolejowy rywalizuje o tytuł "Dworzec Roku"

Od 1 do 31 listopada można oddać głos na najlepszy dworzec kolejowy w Polsce. W konkursie na "Dworzec Roku", zorganizowanym przez Fundację Grupy PKP i Fundację ProKolej, o miano Dworca Roku i Nagrodę Publiczności walczy dziesięć obiektów.

bielskobiała,bielsko,dworzec,kolej,pociąg,wakacje,podróże,ilovebb,fotodnia,instagram
ABielski dworzec kolejowy rywalizuje o tytuł "Dworzec Roku"


Spośród zgłoszonych dworców, które poddane zostały audytom, do nagrody głównej i nagrody publiczności wytypowano dziesięć obiektów: Bielsko-Biała Główna, Bydgoszcz Główna, Gdynia Główna, Kartuzy, Katowice, Tarnów, Toruń Główny, Warszawa Centralna, Wągrowiec, Wrocław Główny,

Dworzec Roku zostanie wybrany, po specjalnych obradach, przez Jury Konkursowe.

Budynki walczą też o Nagrodę Publiczności - każdy może zagłosować na najlepszy dworzec. Głosowanie konkursowe zostanie uruchomione na stronie: dworzecroku.pl/nominowani/. Nagrodę Publiczności dostanie dworzec, który uzyska największą liczbę głosów.

Głównymi celami konkursu jest chęć wyróżnienia najlepszych dworców kolejowych w Polsce, zebranie i propagowanie dobrych praktyk w obsłudze podróżnych oraz promowanie dworców nowoczesnych i funkcjonalnych.

Inicjatywa „Dworzec Roku” organizowana przez Fundację ProKolej i Fundację Grupy PKP pokazuje, że polska kolej nie zamyka się na opinie pasażerów i chce dokładnie poznać ich zdanie. Otwarta formuła konkursu na najlepszy dworzec polegała na możliwości swobodnego zgłaszania wyróżniających się dworców przez wszystkich - nie tylko głównych użytkowników, czyli podróżnych, ale również: władz samorządowych, organizacji pozarządowych oraz turystycznych, pracowników i sympatyków kolei.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.