Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6531

Prokuratura Krajowa przejęła sprawę wysadzenia bloku

Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ nie zajmuje się już sprawą wysadzonego bloku na Sarnim Stoku. Postępowanie przejął Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Działania Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Jastrzębia-Zdroju - 17.07.2018
Prokuratura Krajowa przejęła sprawę wysadzenia bloku · fot.


Przypominamy, że 17 lipca w nocy na terenie budowy na osiedlu Sarni Stok zawalił się  trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Okazało się, że obiekt zniszczyła eksplozja.

Do wysadzenia budynku przyznała się organizacja "Brygada Wschód", która domaga się od dewelopera zaprzestania rozbudowy osiedla, wyburzenia dotychczasowych budynków i przywrócenia środowiska naturalnego w tym miejscu.

Postępowanie dotychczas prowadziła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. Sprawę przejął Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.