Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2625

Klapkomania na ATH - wydarzenie adresowane do szkół i przedszkoli

Za nami:

Akademia Techniczno-Humanistyczna zaprasza na akcję pod nazwą "Klapkomania". Wydarzenie adresowane dla przedszkoli i szkół, które zechcą włączyć się do akcji "Klapki dla Gambii", odbędzie się w dniach 18-19 czerwca.

Klapki dla Gambii
Klapki dla Gambii · fot.


Cały czas w Akademii Techniczno-Humanistycznej i w pozostałych trzystu placówkach oświatowych, które przyłączyły się do akcji "Klapki dla Gambii", trwa wielkie zbieranie nowych, dziecięcych, plastikowych klapaków dla gambijskich dzieci. 18 i 19 czerwca w ATH odbędzie się specjalne wydarzenie pod nazwą "Klapkomania".

W tych dniach szkoły oraz przedszkola będą przywoziły zebrane klapki, a także wysłuchają ciekawych prelekcji, przygotowanych na tę okoliczność przez wykładowców Akademii Techniczno-Humanistycznej. Najmłodsi wolontariusze wezmą udział w zajęciach plastycznych, a dla wszystkich uczestników przewidziano konkursy z nagrodami.

- W poniedziałek (18 czerwca) zapraszamy przedszkolaków i młodsze klasy szkół podstawowych (1-5), a we wtorek (19 czerwca) starsze klasy szkół podstawowych, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Konieczna jest rezerwacja poprzez formularz - informuje uczelnia.

Link: goo.gl/forms/4G7PMe5dssI7UgRw1

klapkomania

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.