Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 maja 2018
  • wyświetleń: 11066

Fakt: Poseł Pięta miał romans? Dziennik Fakt opisuje kulisy związku

Do dziennika Fakt zgłosiła się kobieta, która przestawiła się jako była kochanka posła Stanisława Pięty. W opublikowanym dziś artykule pt. "Konserwatywny poseł PiS obiecał kochance ślub i dzieci, a później ją porzucił!" przestawiła historię związku z parlamentarzystą, który miał jej obiecać rozwód z obecną żoną, ślub i dzieci.

Konferencja Prawa i Sprawiedliwości - 25.01.2016
Poseł Stanisław Pięta · fot.


Jak informuje Fakt, Stanisław Pięta miał "wypatrzyć" swoją przyszłą kochankę na 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Z relacji kobiety wynika, że zaproponował jej współpracę przy "dobrej zmianie".

Informatorka Faktu przekazała, że już już pod koniec maja 2017 byli parą, a poseł miał ją omamić wizją ślubu i dzieci. Kobieta przekazała dziennikarzom Faktu swoją korespondencję ze Stanisławem Piętą.

Według relacji informatorki Faktu jej związek z posłem z każdym miesiącem podupadał z winy Stanisława Pięty, który nie mógł dla niej znaleźć czasu. Ostatecznie romans miał skończyć się 9 lutego br., a kobieta wpadła w depresję.

Poseł Stanisław Pięta w rozmowie z Faktem zapewnił, że nic poza pracą ich nie łączyło.

Więcej w artykule "Konserwatywny poseł PiS obiecał kochance ślub i dzieci, a później ją porzucił!" na stronie Faktu.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.