Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3405

[ZDJĘCIA] Niebezpieczna dziura w mostku na Bulwarach Straceńskich

Rewitalizacja Bulwarów Straceńskich nie obejmowała remontu kładek na potoku. Nasz czytelnik przesłał nam zdjęcia jednego z mostków, w którym zrobiła się dziura. - Czy musi dojść do tragedi, aby ktoś naprawił ten mostek? - pyta bielszczanin.

Niebezpieczna dziura w mostku na Straconce · fot.


Internauta przesłał nam zdjęcia, które zostały wykonane 17 kwietnia. Zdjęcia przedstawiają jeden z mostków, które łączą parking z Bulwarami Straceńskimi.

- Zadzwoniłem na Straż Miejską, aby zgłosić niebezpieczną dziurę w mostku widoczną na zdjęciach. Pan przyjął zgłoszenie. Po kilku dniach pojawił się pomarańczowy pachołek, którego już nie ma. Po 6 dniach nic nie zostało zrobione. Mostkiem jeździ dużo rowerzystów m. in. dzieci. Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś naprawił ten mostek? - pyta pan Tomasz.

Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej tłumaczy, że mostek nie jest własnością gminy, ale ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa służby miejskie podjęły już działania zmierzające do naprawy przeprawy.

- Dziury widoczne na zdjęciach zostały już tymczasowo zaślepione, a w najbliższych dniach zostaną przeprowadzone prace naprawcze - poinformował rzecznik bielskiego magistratu.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.