Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • 19 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2998

Otwarte spotkanie partii Razem. Będą reprezentanci zarządu krajowego

Za nami:

Razem Podbeskidzie zaprasza na otwarte spotkanie partii, które odbędzie się w czwartek 19 kwietnia w siedzibie okręgu przy ulicy Barlickiego 22.

Konferencja Partii Razem - 17.09.2015
Konferencja Partii Razem - 17.09.2015 · fot.


Organizatorem spotkania jest okręg Razem Podbeskidzie, a gośćmi będą: Mateusz Trzeciak oraz Julia Zimmermann z Zarządu Krajowego. Spotkanie otwarte to okazja do wymiany myśli na temat sytuacji politycznej w Polsce, a także sposobność do zapoznania się z postulatami programowymi partii.

Przede wszystkim jednak spotkanie ma na celu zebranie ludzi zaangażowanych lokalnie, ludzi którzy są zainteresowani działaniem w partii, chcących poznać jej członków i członkinie. Nie zabraknie również czasu na bieżące tematy polityczne.

Mateusz Trzeciak - pochodzi z Bielska-Białej, mieszka w Krakowie. Studiował filologię czeską na UJ. Był członkiem PPS-u i Zielonych, kandydował także do Rady Miasta Krakowa z komitetu Kraków Przeciw Igrzyskom. Członek zarządu krajowego partii Razem.

Julia Zimmermann - urodziła się i mieszka w Warszawie. Antropolożka społeczna, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Feministka, specjalistka od organizacji pozarządowych i warunków uprawiania nauki. W Razem zajmuje się m. in. samorządami, polityką społeczną oraz nauką i szkolnictwem wyższym.

Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia w siedzibie partii Razem w Bielsku-Białej przy ulicy Barlickiego 22. Początek spotkania o godzinie 18.00. Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/677479209310009/

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.