Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 5595

Mrs. Sporty - nowy klub w Bielsku tylko dla kobiet!

Artykuł sponsorowany:

Mrs.Sporty jest liderem innowacji w branży sportowej i fitness dla kobiet.Posiada ponad 550 klubów w 7 krajach a od połowy marca również w naszym mieście przy ul. Żywieckiej 89.


Wraz z nadejściem wiosny budzą się w nas pokłady nowej, niespożytej energii oraz nowe postanowienia związane z dbaniem o nasze zdrowie, sylwetkę i wizerunek.
Na początku odpowiedz sobie na kilka pytań: Jakie są Twoje cele zdrowotne? Czy chciałabyś wysmuklić sylwetkę, bezpiecznie wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję czy pozbyć się bólu kręgosłupa pod okiem wykwalifikowanych trenerek, które zaopiekują się Tobą na każdym treningu?
Jeżeli chociaż raz pomyślałaś "tak" zapraszamy na bezpłatną konsultację do nowego klubu sportowego tylko dla kobiet Mrs. Sporty przy ul. Żywieckiej 89.

Naszym priorytetem jest realizowanie Twoich założeń w zdrowy sposób i utrwalanie wypracowanych wyników w przyjemnym, kobiecym gronie. U nas będziesz mogła trenować pod okiem wykwalifikowanej trenerki, a nasze zdrowe porady dietetyczne pozwolą Ci utrzymać dobrą formę i sylwetkę.

Mrs. Sporty


Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z trenerką : www.mrssporty.pl/club/bielsko-biala/treningprobny/ . Możesz do nas zadzwonić: 506-282-317. Znajdziesz nas również
na Facebooku: www.facebook.com/Mrs.SportyBielskoBiala/