Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 września 2015
  • 5 września 2015
  • wyświetleń: 3846

Pierwsza wyprzedaż po wakacjach

Za nami:

Po raz kolejny w Komorowicach Krakowskich odbędzie się wyprzedaż garażowa. Pchli targ na boisku Szkoły Podstawowej nr 29 odbędzie się w sobotę 5 września.

wyprzedaż garażowa w Komorowicach
Tłumy na wyprzedaży garażowej w Komorowicach Krakowskich · fot.


Letnia edycja wyprzedaży garażowej w Komorowicach Krakowskich przyciągnęła na boisko Szkoły Podstawowej nr 29 rekordową liczbę sprzedawców. Łącznie na boisku miejscowej „podstawówki” swoje kramy rozstawiło ponad 55 osób. Organizatorzy kolejnej wyprzedaży wierzą, że po raz kolejny do Komorowic Krakowskich przyjadą nie tylko mieszkańcy dzielnicy i miasta, ale również całego regionu.

Tym razem wyprzedaż rozpocznie się pół godziny wcześniej. Sprzedawcy będą mogli organizować swoje stanowiska od godziny 8.30, natomiast sprzedaż rozpocznie o godzinie 9.30. Impreza zakończy się o godzinie 13.00. Na teren wyprzedaży garażowej, czyli boisko SP nr 29 przy ulicy Czereśniowej, można się dostać zarówno od głównej bramy szkoły (ul. Czereśniowa), jak i od parkingu sklepu Intermarche (ul. Olimpijska).

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa w Komorowicach na stałe wpisała się w kalendarz bielskich "garażówek" · fot.


Zapisy przyjmowane są drogą mailową pod adresem kontakt@komorowice.pl (w treści imię i nazwisko oraz numer telefonu) oraz na stronie bielskich wyprzedaży garażowych - www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA