bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2350

Wystartowała sztafeta rowerowa

Nowa inicjatywa Fundacji Ekologicznej Arka - ekologiczna sztafeta rowerowa - wystartowała oficjalnie z ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej. Happening został zorganizowany wspólnie z Gimnazjum nr 5 w Bielsku-Białej.

Do sztafety może dołączyć każdy, w każdym miejscu. Wystarczy, że przejedzie 10 km na rowerze, wejdzie na stronę www.sztafetarowerowa.pl i dołączy do akcji wpisując swoje imię i nazwisko, przejechaną trasę, ilość kilometrów.

Wystartowała sztafeta rowerowa · fot.


Uczestnicy mogą przesyłać do Arki także relacje i zdjęcia ze swoich podróży rowerowych, które będą zamieszczane w kronice akcji na stronie sztafety. W nagrodę posadzimy dla każdego uczestnika drzewo w pierwszym Rowerowym Lesie, a także weźmie on udział w losowaniu gadżetów rowerowych i okolicznościowych koszulek.

Fundacja ekologiczna Arka wraz z przyjaciółmi w czerwcu na rowerach rusza od morza wzdłuż Wisły do jej źródeł. W 10 miastach zostaną zorganizowane happeningi, warsztaty i akcje medialne dotyczące promocji komunikacji rowerowej i ograniczania emisji CO2.

ab / bielsko.info

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze