Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 7241

Nowa data otwarcia Starej Kablowni

Pierwszy sklep w Centrum Handlowym "Stara Kablownia" w Czechowicach-Dziedzicach zostanie otwarty jeszcze w sierpniu. Niestety tylko jeden, na otwarcie całego obiektu mieszkańcy będą musieli poczekać dwa miesiące dłużej.

Stara Kablownia, budowa, market, sklep, galeria
Budowa CH Stara Kablownia · fot.


- 29 sierpnia otwarty zostanie pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Centrum Handlowego Stara Kablownia. Już za miesiąc mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic będą mogli zrobić zakupy w sklepie Jysk, który oferuje artykuły wyposażania wnętrz - powiedziała nam Agnieszka Gach, specjalista ds. komercjalizacji CH.

Niestety to jedyny punkt, który będzie udostępniony klientom jeszcze w wakacje.

- Ze względu na przedłużające się prace wykończeniowe otwarcie całego Centrum zostało przełożone na październik. W tej chwili na terenie galerii trwają prace adaptacyjne w lokalach Najemców, w pasażu układana jest posadzka, montowane są witryny, dobiega końca budowa parkingu na parterze A - mówi Agnieszka Gach.

Jak wygląda aktualnie Stara Kablownia z lotu ptaka - możecie zobaczyć na poniższym filmie ze środy 31 lipca.Stara Kablownia - prace wykończeniowe · fot.


Poza sklepami w Centrum Handlowym pojawią się: kino, lokale gastronomiczne, pralnia, apteka oraz optyk. W obiekcie znajdą się również browar, a także Centrum Rozrywki i Zabawy ChaCharnia.

Stara Kablownia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

aka / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA