Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 lipca 2013
  • 7 lipca 2013
  • wyświetleń: 2510

Dofinansowanie do 120 tys. złotych

Stowarzyszenie "Bielskie Centrum Przedsiębiorczości" w Bielsku-Białej od 15 do 26 lipca będzie prowadzić nabór pomysłów na spółdzielnie socjalne w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Południowego".

Spółdzielnie socjalne będą mogły otrzymać dofinansowanie do wysokości 120 tysięcy złotych. Regulamin rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy pomysłu jest dostępny na stronie internetowej www.owes.bcp.org.pl.

Dokumenty można też znaleźć w siedzibie stowarzyszenia w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 367. Bielskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich zainteresowanych założeniem spółdzielni socjalnej do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 2 lipca o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej przy ulicy Piastowskiej 40, sala 122.

Jednocześnie dla podmiotów ekonomii społecznej (fundacji czy stowarzyszeń) realizowane jest na bieżąco doradztwo z zakresu zakładania spółdzielni socjalnych. W ofercie znajduje się także szeroki wachlarz szkoleń dla tychże podmiotów. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz kontaktu telefonicznego pod numerem: 33 496 02 44.

Ponadto w dniach 8-12 lipca odbędzie się nabór wniosków na usługi prawne, księgowe oraz marketingowe dla podmiotów ekonomii społecznej.

ab / bielsko.info, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA