Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 października 2012
  • 6 października 2012
  • wyświetleń: 3708

Nowy pomysł na wyprzedaż

Za nami:

Po sukcesie garażowych wyprzedaży Stowarzyszenie Olszówka zaprasza na swój kolejny autorski projekt. Tym razem w Cygańskim Lesie odbędzie się wyprzedaż odzieży dziecięcej.

Stowarzyszenie Olszówka z Cygańskiego Lasu zaprasza na wyprzedaż odzieży dziecięcej. Każdy może przyjść, sprzedać, kupić bądź po prostu wymienić się ubraniami dla dzieci.

- Dzieci rosną jak na drożdżach - każdy rodzic o tym wie. Ubrania w sklepach są dzisiaj bardzo drogie, dlatego chcemy stworzyć tańszą alternatywę - tłumaczy Elżbieta Suchanek, organizatorka wyprzedaży w Cygańskim Lesie.

Wyprzedaż odbędzie się w sobotę 6 października w restauracji Bohema (dawny Czerwony Kapturek, ul. Olszówka 29) między godziną 12 a 17. Ilość stoisk będzie ograniczona, dlatego każdy potencjalny sprzedawca musi zapisać się na listę imienną. Można to zrobić za pośrednictwem telefonu 607-707-757 lub pocztą elektroniczną - esuchanek@wp.pl. Dodatkowo każdy sprzedający musi wnieść opłatę 5 zł, za którą może otrzymać kawę lub herbatę.

Wszystkie ubrania, które nie znajdą nowych właścicieli, będzie można przekazać do Centrum Interwencyjno-Kryzysowego przy ulicy Pięknej w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA