Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 lipca 2019
  • 18 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3061

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2019 - wyślij swoją fotkę!

Konkurs:

Końcem sierpnia ruszamy z kolejną edycją wakacyjnego konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji. Już dziś zachęcamy Was do wysyłania fotografii z letnich wojaży, tych dalekich i tych bliskich, na zdjęcia z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym).

UWAGA - firmy, które chcą zostać partnerem konkursu, proszone są o kontakt pod adresem email biuro@pless-intermedia.pl. Ilość partnerów konkursu jest ograniczona.


Wakacje 2017
Można już wysyłać fotki na konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2019 · fot.


Pokażcie jak wypoczywaliście, jak spędziliście lub nadal jeszcze spędzacie wakacje i weźcie udział w konkursie. Do wygrania będą jak zawsze atrakcyjne nagrody. Szczegóły podamy wkrótce, tymczasem możecie już przesyłać swoje zdjęcia. Zdjęcia na konkurs można przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Dodaj zdjęcie na konkurs RegulaminUWAGA - firmy, które chcą zostać partnerem konkursu, proszone są o kontakt pod adresem email biuro@pless-intermedia.pl. Ilość partnerów konkursu jest ograniczona.


Konkurs rozpocznie się 26 sierpnia i zakończy się 6 października. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się cztery tygodniowe eliminacje wspólne dla czytelników portali: tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Z każdej eliminacji do finału przejdzie 10 zdjęć wybranych przez Was oraz dodatkowych 5 wybranych przed redakcje portali.

W wielkim finale (termin: 30 września - 6 października) poznamy zwycięzców. To oni zgarną główne nagrody w naszej zabawie. Pierwszą "dziesiątkę" wybierze z finalistów komisja konkursowa złożona z redakcji portali. Równocześnie odbywać się będzie plebiscyt internautów, w którym swojego faworyta wybiorą czytelnicy.

ups / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA