Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 2616

[FOTO] Nocna szarża z promilami. Jazda zakończona dachowaniem!

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek przy al. Andersa w Bielsku-Białej. Kilkanaście minut przed godziną 1:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu przy wjeździe do strefy dostawców marketu Makro. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Nocne dachowanie na al. Andersa - 26.07.2019 · fot.


25-latek kierujący Fiatem Seicento jechał w stronę Mazańcowic. Jechał zbyt szybko i utracił panowanie nad kierownicą. Pojazd dachował po czym sunąć na dachu uderzył w elementy infrastruktury drogowej (barierki i znaki). Dwie osoby podróżujące pojazdem doznały obrażeń ciała.

Pierwsze badanie stanu trzeźwości kierującego dało wynik przeszło 1,2 promila. W szpitalu okazało się, że poszkodowani nie doznali poważnych obrażeń ciała (poniżej dni 7). Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a do sądu trafi wniosek o ukaranie. Rozbity pojazd został odholowany przez pomoc drogową. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA