Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 lipca 2019
  • wyświetleń: 2776

[FOTO] Zderzenie radiowozu z samochodem cywilnym w centrum

Do kolizji doszło w piątek, 19 lipca około godziny 22:10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego. Choć wyglądało groźnie, to szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Kolizja na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskie
Kolizja na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego - 19.07.2019 · fot.


Z relacji naocznych świadków wynika, że policyjny radiowóz poruszał się ulicą Komorowicką w stronę Konfederatów Barskich. Policjanci jechali z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. W czasie przejazdu przez skrzyżowanie z ulicą Piłsudskiego doszło do zderzenia ze Skodą Fabią. Pojazd ten poruszał się ulicą Piłsudskiego w ulicy Wałowej na zielonym świetle.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, ale jak się okazało, nikt nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Trwają czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury (obecność prokuratora jest normalną procedurą - przyp. red.). Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że uszkodzony radiowóz jechał alarmowo w związku ze zgłoszeniem próby samobójczej przez młodą kobietę.

Kolizja na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskie
{Kolizja na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego -19.07.2019 · fot.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA