Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1254

Nieczynne kurtyny wodne znów pryskają wodną mgiełką

Dziś i jutro musimy zmierzyć się z falą upału. W mieście ciepło szczególnie doskwiera. Pomóc w schłodzeniu mają kurtyny wodne. We wtorek rano część z nich nie działała.

Kurtyna wodna
Halo AQUA! Część kurtyn wodnych nie działa · fot.


Jeden z naszych czytelników poinformował, że część kurtyn wodnych dziś przed południem nie działała. - Szedłem spacerem z Parku Włókniarzy na Starówkę. Niestety dwie z trzech kurtyn wodnych, które spotkałem po drodze, było wyłączonych. AQUA powinna od samego rana włączać te instalacje - żalił się Pan Piotr.

Z relacji naszego czytelnika wynikało, że przed południkiem nie działały przynajmniej dwie kurtyny wodne: w parku przy ulicy Sempołowskiej oraz na Placu Chrobrego. Działała natomiast kurtyna na Placu Ratuszowym. Przed godziną 12.00 uruchomiono wyłączone kurtyny.

Kurtyna wodna
Halo AQUA! Część kurtyn wodnych nie działa · fot.


Przypominamy, że na terenie województwa śląskiego obowiązuje ostrzeżenie przed upałami. Najcieplej ma być w środę 27 czerwca. Tego dnia temperatura powietrza w cieniu może dojść do 33°C.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA