Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1753

Nowy radiowóz dla bielskiej policji. Przyda się na Mistrzostwach Świata

Policjanci z Bielska-Białej otrzymali oznakowany samochód służbowy. Nowy Volkswagen T6 doskonale sprawdzi się w codziennej służbie, jak i w czasie zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które rozpoczną się już w maju, m.in. w Bielsku-Białej. Środki na zakup nowego radiowozu pochodzą z budżetu państwa.

Nowy radiowóz dla bielskiej policji · fot.


Nowy Volkswagen T6 wyposażony jest w 2 litrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM. Radiowóz posiada sygnalizację świetlno-dźwiękową i nowoczesne, cyfrowe środki łączności. Będzie służył policjantom z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

- Samochód z pewnością doskonale sprawdzi się w codziennej służbie, jak i w czasie zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które rozpoczną się już w maju, m.in. w Bielsku-Białej. Przyczyni się również do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta. Nowoczesny, sprawny pojazd to szansa, by policjanci szybciej dojechali na miejsce zdarzenia i skutecznie reagowali na zgłaszane interwencje - informuje podinspektor Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA