Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1011

Galeria Sfera rozświetli się na niebiesko dla autyzmu

Dziś, z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Galeria SFERA rozświetli się na niebiesko w geście solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. W ten sposób bielskie centrum handlowe kolejny raz włącza się w akcję Fundacji Synapsis „Light it up blue for authism”.

sfera
Galeria Sfera rozświetli się na niebiesko dla autyzmu · fot.


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzimy 2 kwietnia dzięki inicjatywie ONZ. Symbolem jedności z osobami z autyzmem jest kolor niebieski, a pomysł wykorzystania oświetlenia w tej barwie przyjął się także w Polsce. 2 kwietnia na niebiesko zaświeci Galeria I: wejście do Galerii oraz ozdobne, świetlne słupy, a także Galeria II: kostki na placu Bolka i Lolka oraz listwy ledowe wzdłuż pasażu.

- Galeria SFERA od lat chętnie włącza się w akcję "Zaświeć się na niebiesko", której celem jest uświadamianie czym jest spektrum autyzmu i tym samym podniesienie świadomość społecznej. W ten symboliczny sposób - podświetlenie elementów architektonicznych na niebiesko - solidaryzujemy się z osobami z autyzmem oraz organizacjami, które działają na rzecz tych osób - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 033 498 70 00
fax 033 498 70 02

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA