bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 lutego 2019
  • wyświetleń: 2886

Tony słodyczy na bielskim Rynku. Zbliża się kolejny Festiwal Czekolady

W dniach 5-7 kwietnia na Rynku w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja najsłodszej imprezy w naszym mieście. Tradycyjnie organizatorzy Festiwalu Czekolady i Słodkości zaplanowali sporo atrakcji.

Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot.


Festiwal rozpocznie się w piątek 5 kwietnia. Na Rynku będzie można kupić czekoladowe i cukrowe łakocie pod niemalże każdą postacią. Organizatorzy przygotowali również wiele innych atrakcji i wydarzeń.

Podobnie jak ostatnio pod Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej stanie ambulans krwiodawstwa. Od godziny 11.00 do godziny 16.00 każdy będzie mógł oddać krew, a w zamian otrzymać torbę słodyczy.

festiwal czekolady


Nie zabranie słodkich warsztatów. W tym roku planowane są warsztaty lukrowania wiosennych pierników, które poprowadzi Gabriela Górecka.

W ramach Festiwalu Czekolady i Słodkości odbędzie się również konkurs przygotowywania tortów. Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu znajduje się na stronie www.weform.com.pl. Termin zgłoszeń do 25 marca 2019 r.

Organizatorem wydarzenia jest firma WeForm.

festiwal czekolady

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.