Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2635

[WIDEO] Premiera teledysku rapera z Ligoty do utworu "Plan Ucieczki"

Po rocznej nieobecności na scenie hip hopowej, Gremlin powraca z nowym teledyskiem. W piątek 21 grudnia odbyła się premiera klipu do utworu "Plan Ucieczki".Jakiś czas temu muzyk założył swój band, owocem tej współpracy powstał teledysk do utworu "Plan Ucieczki", który pochodzi z albumu "XI" wydanego w grudniu 2017 roku przez nowojorską wytwórnie Bentley Records.

Za wideoklip odpowiedzialna jest ekipa filmowa Apel Records z Warszawy. - Od dłuższego czasu bliżej mi do nawijania pod żywe instrumenty, niż do bitów tworzonych przez program komputerowy - stwierdził raper z Ligoty koło Czechowic-Dziedzic.

Gremlin zapowiada, że to nie koniec, ponieważ początkiem roku 2019 pojawi się kolejny klip z jego zespołem, tym razem rapowo-rockowy. - Nie chce zdradzać szczegółów, ponieważ jeszcze na nie za wcześnie. Mogę powiedzieć tylko tyle - zainteresowanych nowościami zapraszam do subskrybowania kanału GremlinVEVO jak i na mój Fanpage, Stronę Internetową, Instagram’a oraz Twitter’a. Tam będziecie mogli wyrazić swoje opinie - dodaje raper.

ab, aka / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA