Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1403

Bezpłatne Badania Wzroku - Salon Optyczny Doktor Marchewka

Artykuł sponsorowany:

Największa polska sieć salonów optycznych Doktor Marchewka zaprasza na bezpłatne i niezobowiązujące badania wzroku. Zapisz się już dziś online lub telefonicznie. Salon mieści się na pasażu Kaufland na al. Generała Andersa 81. Zapraszamy!

Stale rosnąca ilość zadowolonych Klientów, powoduje ciągłą ekspansję firmy, dzięki czemu salony Doktor Marchewka można odwiedzić już w ponad 85 placówkach oraz 2 klinikach w Polsce. A to dopiero początek! doktormarchewka.com/salony/

Szeroka oferta okularów na każdą kieszeńOfertę Doktor Marchewka tworzą zarówno markowe oprawy jak Ray Ban (teraz w specjalnej, limitowanej promocji ze zniżką 101zł) i Vogue (ze zniżką 51zł) jak i znane marki polskie, które cechuje wysoka jakość, w relacji z przystępną ceną. Szeroki wybór opraw dostępnych w salonach, pozwala każdemu Klientowi znaleźć coś dopasowanego do siebie. Dodatkowo firma aktywnie propaguje hasło, że okulary nie muszą być drogie, dlatego teraz wybrane oprawy dostępne są za 1 zł! Wystarczy, że zdecydujesz się na soczewki za minimum 200 zł, a za oprawy takie jak Germano Gambini, Trussardi, Bruuns Bazaar czy United Colors Of Benetton zapłacisz symboliczną złotówkę!

Doktor Marchewka


Gdzie zapisać się na badania?Na bezpłatne, profesjonalne badania ostrości widzenia, można zapisać się telefonicznie, bądź przez internetowy system rezerwacji: systemrezerwacji.doktormarchewka.com/ . Wszystkie informację na temat zapisów, badań, lokalizacji salonów, oferty, czy promocji znajdują się na stronie doktormarchewka.com/

Ceny na widoku i profesjonalne, bezpłatne badanie wzrokuW dziedzinie optyki firma wykazuje się nowatorskim podejściem oraz pełnym profesjonalizmem.
Jako pierwsze salony optyczne w Polsce, do procesu aktywnej sprzedaży w Doktor Marchewka wprowadzono katalog soczewek okularowych, w którym przedstawione są ceny, właściwości, zakres mocy, parametry, przeznaczenie i sposób użytkowania - tak aby każdy całkowicie świadomie decydował oraz wiedział, co kupuje.

Doktor Marchewka w Bielsku-Białej!Salon optyczny Doktor Marchewka znajduję się również w Bielsku-Białej. Zapraszamy do zapisów!

Salon Optyczny Doktor Marchewka  • al. Generała Andersa 81 (Pasaż Kaufland)
  • 43-316 Bielsko Biała
  • Telefon: (33) 81 14 091
  • Mail: bielsko@doktormarchewka.com
  • Godziny otwarcia: Pon. - Sob. 9:00-21:00, Niedz. 10:00-20:00


Doktor Marchewka deklaruje:Robimy to, a zrobimy jeszcze więcej w myśl hasła „Aby każdy dobrze widział!”