Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1090

Pobili pokrzywdzonego pałką teleskopową. Trafili do aresztu

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie. Napastnicy zaatakowali 18-latka i dotkliwie pobili go pałką teleskopową. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń twarzy. Zatrzymani mężczyźni są już po zarzutach. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Grozi im do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wieczorem na skwerze przy bielskim Placu Lutra. Dwaj napastnicy zaatakowali 18-latka. Wyraźnie szukali zaczepki. Byli agresywni i prowokowali pokrzywdzonego. Zarzucili mu, że podglądał dziewczynę jednego z nich.

Dotkliwie pobili go po całym ciele pałką teleskopową. Jeden z napastników usiłował uderzyć ofiarę rozbitą butelką. Na szczęście nie trafił. Pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń twarzy. Trafił do szpitala.

Policjanci poszukiwali sprawców. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mają dwaj bielszczanie w wieku 18 i 19 lat. Krótko po pobiciu zatrzymali starszego z nich. W czasie jego przeszukania odnaleźli środki odurzające.

Młodszy z napastników, spodziewając się zatrzymania, skutecznie się ukrywał. Śledczy zatrzymali go po kilku dniach. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi im teraz do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA