Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1634

Ojciec groził córce śmiercią. Trafił do aresztu

Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który groził córce śmiercią. W ostatnim czasie sprawca był też zatrzymywany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości w gminie Porąbka, gdzie agresywny mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. W czasie kłótni sprawca groził córce pozbawieniem życia. Policjanci zatrzymali awanturnika i przewieźli go do policyjnego aresztu.

To nie jedyne przestępstwo, którego zatrzymany dopuścił się w ostatnim czasie. W dniu 25 października br. tuż po 12.00 w Porąbce na ul. Żywieckiej został zatrzymany do kontroli drogowej przez patrol z wydziału ruchu drogowego. Badanie alkomatem wykazało wówczas, że kierując samochodem marki Saab miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych kierowanych wobec córki oraz kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA