Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 grudnia 2018
  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 6637

[WIDEO] Groźna kraksa na Żywieckiej. Dwa samochody roztrzaskane

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 grudnia około godziny 12:40 przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Fiat Seicento i Seat Leon. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Do redakcji portalu Bielskie Drogi dotarło nagranie od poszkodowanego kierowcy, które publikujemy ku przestrodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnymi problemami.Zawinił kierowca Seata. Oba samochody poruszały się w stronę centrum miasta. W pewnym momencie kierujący Seatem zjechał na przystanek autobusowy, zwolnił i ponownie chciał się włączyć do ruchu zawracając. Zajechał drogę kierującemu Fiatem czego efektem było zderzenie. Uczestnicy zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Nikomu nic groźnego się nie stało. Strażacy zneutralizowali wycieki i uprzątnęli jezdnię z plastików. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Ruch odbywa się wahadłowo, ale w miarę płynnie. Obeszło się bez korków.

Kolizja przy ulicy Żywieckiej - 8.12.2018 · fot.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA