Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2399

[FOTO] Niebezpiecznie na drogach! Kolizje sypią się jedna za drugą

Morka nawierzchnia w połączeniu ze słoneczną pogodą nie sprzyja kierowcom. Od rana na lokalnych drogach doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Policjanci z drogówki i służby ratunkowe mają pełne ręce roboty.

Ślisko na drogach - 8.12.2018
Kolizja przy ul. Partyzantów - 8.12.2018 · fot.


Około godziny 8:30 na granicy Porąbki i Międzybrodzia Bialskiego doszło do dachowania samochodu osobowego. Około godziny 9:00 na S-1 doszło do kolizji samochodu osobowego z barierkami. Niespełna godzinę później na ulicy Partyzantów w rejonie skrzyżowania z ul. Karpacką, samochód osobowy marki BMW uderzył w mur oporowy. Młody mężczyzna nie dostosował do panujących warunków atmosferycznych. Kwadrans później na tej samej ulicy w rejonie stacji BP, doszło do najechania na tył dwóch samochodów osobowych. W żadnym z tych trzech zdarzeń nikt nie ucierpiał i to pocieszająca informacja.

Chwilę przed godziną 13:00 na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do kolejnej, groźnie wyglądającej kraksy z udziałem dwóch samochodów. Do tego tematu powrócimy niebawem.

W okresie jesienno zimowym szczególnie ważne jest by dostosować prędkość do panując warunków. Na drodze zalega kurz, pył i sól. To w połączeniu z wilgocią tworzy niebezpieczną mieszankę. Przyczepność może się drastycznie zmienić na przestrzeni kilkuset metrów.

[zdjecie=19406{Kolizja przy ul. Partyzantów - 8.12.2018}]

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA