Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 946

Tymczasowy areszt dla 35-latka za znęcanie się nad matką

Nawet do 5 lat za kratami grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. 35-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją 72-letnią matką. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc domową. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci z bielskiej "dwójki" zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na ul. Goleszowskiej, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią, poniżał ją i zwracał się do niej wulgarnymi słowami.

Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili napastnika. Sprawca odmówił poddania się badaniu alkomatem. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz policjanci doprowadzili go do prokuratury, a następnie sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.

W przeszłości był on już karany za przemoc domową, za co sąd skazał go na karę pozbawienia wolności. Mury więzienia opuścił w październiku zeszłego roku. Za obecne przestępstwo grozi mu kolejne 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA