Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1155

W pięciu sklepach zebrano prawie 4 tony żywności!

W Świątecznej Zbiórce Żywności przeprowadzonej przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany w partnerstwie ze Śląskim Bankiem Żywności w pięciu bielskich sklepach zebrano 3 845 kg żywności!

Świąteczna zbiórka żywności · fot.


Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom - ludziom dobrej woli, za wielką ofiarność i zrozumienie trudnej sytuacji finansowej, w jakiej znajduje się ciągle spora grupa starszych osób. - Dzięki naszej akcji paczki z żywnością trafią do ponad dwustu domów a zebrana żywność sprawi, że skromne wigilijne stoły będą w tym roku bogatsze a Święta Bożego Narodzenia radośniejsze - mówi Krystyna Pytel z Centrum Informacji i Pomocy "Dla Ciebie" przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Złote Łany".

Akcja była prowadzona w pięciu bielskich placówkach handlowych: AUCHAN - ul. Bohaterów Monte Casino 421,Bi1 w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20 BIEDRONKA - ul. Żywiecka 115, TESCO - ul. Jutrzenki 12, LEWIATAN - ul. Żywiecka 95.

Żywność była zbierana przez wolontariuszy z bielskich szkół: II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka Zespołu Szkół Ogólnokształcących, III Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego, VIII Liceum Ogólnokształcącego im. H. Chrzanowskiej, I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika oraz Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

- Dziękujemy młodzieży za wspaniałą postawę, zaangażowanie , kreatywność i pomysłowość z jaką podeszli do tego niełatwego zadania ! Bez tych 200 młodych ludzi całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć. Wszystkim ludziom dzięki którym zbiórka przyniosła tak wspaniałe efekty - ofiarodawcom, wolontariuszom i pracownikom sklepów życzymy ciepłych, zdrowych i radosnych Świąt - dziękują organizatorzy zbiórki.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA