Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5372

[FOTO, WIDEO] Kończy się rozbudowa ul. Międzyrzeckiej w Bielsku-Białej

Zgodnie z harmonogramem prac do końca tego roku mają zakończyć się prace związane z rozbudową ulicy Międzyrzeckiej. Drogowcy pracują w pocie czoła by inwestycja była gotowa o czasie. Nowa droga jest już niemalże skończona.W maju 2017 roku rozpoczęła się przebudowa ulicy Międzyrzeckiej. W pierwszej kolejności wykonawca musiał uporać się z przebudową ulicy w rejonie drogi ekspresowej S52 (przebudowa skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej z ul. Ks. Londzina oraz łącznicy z drogi ekspresowej S52 - na skrzyżowanie o ruchu okrężnym) oraz z budową nowej drogi na odcinku od ulicy Zagajnik do ulicy Cieszyńskiej.

Kolejną częścią inwestycji była budowa wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 190 Bielsko-Biała - Cieszyn oraz przebudowa ulicy Międzyrzeckiej od ulicy Zagajnik do ulicy Sobieskiego. Kierowcy z niecierpliwością czekają na otwarcie nowej drogi, która znacznie ułatwi ruch w rejonie Wapienicy. Zakończenie całości robót na ul. Międzyrzeckiej planowane jest na IV kwartał 2018 r.

Rozbudowa ul. Międzyrzeckiej na finiszu · fot.

sid / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała, Dron Media

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA