Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3641

[FOTO] Groźny wypadek w Jasienicy. Ciężarówka przewrócona na bok

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 grudnia około godziny 8:20 w Jasienicy przy ul. Międzyrzeckiej (droga do Międzyrzecza Górnego). Na stromym odcinku jezdni samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Jasienicy - 3.12.2018 · fot.


Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia była śliska nawierzchnia drogi. Pył, kurz, resztki gumy z opon i sól drogowa w połączeniu z wilgocią, tworzą niebezpiecznie śliską powłokę. Kierowa ciężarowego Stara ze zwyżką jechał od strony Międzyrzecza Górnego. Na stromym zjeździe samochód przestał reagować na polecenia kierowcy. Doszło do zablokowania kół i pojazd zaczął zsuwać się bokiem. Gdy uderzył w nasyp doszło do wywrotki.

Kierowca odniósł obrażenia ciała, które już na wstępie kwalifikują to zdarzenie jako wypadek drogowy. Mężczyzna trafił do szpitala - jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu trwają czynności policjantów z drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności wypadku. Przewrócony samochód trzeba będzie postawić na koła i odholować. Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA