Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 listopada 2018
  • wyświetleń: 1373

Policja podsumowała zabezpieczenie meczu reprezentacji Polski

Ponad 100 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Ukrainy. Na trybunach zasiadło blisko 4500 kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale także w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

policja
fot.


W poniedziałek na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Ukrainy. Na trybunach zasiadło prawie 4500 kibiców.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało ponad 100 policjantów z Bielska-Białej, bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnicy miejscy. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego.

Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do żadnych incydentów, czy zakłócenia spokoju.

policja
fot.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA