Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 2804

Strażnicy miejscy zatrzymali złodzieja, który ukradł telefony

Mężczyzna wybił szybę salonu firmowego jednej z sieci komórkowej i skradł z lokalu cztery telefony komórkowe. Po krótkim pościgu złodziej został zatrzymany przez patrol straży miejskiej.

kradzież
fot.


Do zdarzenia doszło 15 listopada po godzinie 1 w nocy przy ulicy Cechowej w Bielsku-Białej. Operator monitoringu wizyjnego straży miejskiej zwrócił uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę.

Mężczyzna zaczął kopać po drzwiach salonu firmowego jednego z operatorów sieci komórkowej. Przez wybitą szybę wszedł do środka. Dyżurny niezwłocznie skierował patrol straży miejskiej, który w bezpośrednim pościgu ujął rabusia.

Do czasu przybycia funkcjonariuszy policji strażnicy zabezpieczyli skradzione 4 sztuki telefonów komórkowych oraz miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzą funkcjonariusze III Komisariatu Policji.

ab / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA