Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 listopada 2018
  • wyświetleń: 14106

Projekt rozkładu jazdy PKP Intercity. Wróci nocne połączenie do Gdyni

W niedzielę 9 grudnia w życie wejdzie nowy rozkład jazdy pociągów. Jedną z najistotniejszych dla nas zmianą w rozkładzie jazdy spółki PKP Intercity jest ponowne wprowadzenie nocnego pociągu do Gdyni.

pkp, pociąg, wagon, intercity
fot.


Pociąg TLK "Rozewie" będzie kursował codziennie. Odjazd ze stacji Bielsko-Biała Główna zaplanowano na godzinę 19.49. Pociąg pojedzie przez Katowice, Wrocław, Poznań i Bydgoszcz. Do Gdyni skład spółki PKP Intercity ma dojechać o godzinie 6.38.

W nowym rozkładzie jazdy wprowadzone zostanie także całoroczne połączenie Warszawy z Żywcem pociągiem IC "Daszyński/ IC "KORFANTY" (w weekendy jako IC "SOŁA" do/z Zwardonia).

Niestety spółka rezygnuje z połączenia TLK "Klimczok", który kursował z naszego miasta do Szczecina Głównego. Ma to związek z remontem odcinka linii kolejowej Poznań - Szczecin. Ponadto PKP Intercity wycofuję jedną parę pociągów EIP (Pendolino), którą zastąpi połączenie EIC "Ondraszek".

Projekt rozkładu jazdy pociągów spółki PKP Intercity 2018/2019 · fot.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA