Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 2723

Lekarze zbierają podpisy pod projektem szczepionkowej ustawy

Dziś na placu Chrobrego Okręgowa Rada Lekarska Beskidzkiej Izby Lekarskiej zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy ws. obowiązkowych szczepień.W związku z nasilającymi się w ostatnim czasie tzw. ruchami antyszczpionkowymi samorząd lekarski podejmuje działania uświadamiające społeczeństwu skuteczność i konieczność szczepień ochronnych.

Lekarze w ramach inicjatywy obywatelskiej "Szczepimy, bo myślimy" przygotowali projekt ustawy, który zmierza do uzależnienia przyjęcia dziecka do żłobka i przedszkola od wykonanych szczepień obowiązkowych.

szczepienia
fot.


Podpis pod projektem ustawy można także złożyć w Sekretariacie Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku-Białej ul. Krasińskiego 28 (w godzinach pracy). Projekt ustawy i listę do zbierania podpisów można pobrać tutaj. Wypełnioną listę należy odesłać do Beskidzkiej Izby Lekarskiej.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA