Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 listopada 2018
  • wyświetleń: 1779

Uczcili pamięć zmarłych strażaków oraz radnych z Bielska-Białej

Końcem października zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej st.bryg. Grzegorz Piestrak oraz bryg. Andrzej Graca odwiedzili nekropolie zmarłych strażaków oraz pracowników, którzy związani byli z bielską strażą pożarną.

Uczcili pamięć zmarłych bielskich strażaków - 29.10.2018 · fot.


Znicze zapłonęły m.in. na cmentarzu komunalnym przy ulicy Karpackiej, cmentarzach parafialnych: przy ulicy Grunwaldzkiej, Św. Stanisława w Starym Bielsku, Św. Jana Chrzciciela w Komorowicach oraz w Bestwinie. Komendanci zapalili także znicze na grobie druha majora pożarnictwa Józefa Kopeć, który zmarł 24 stycznia 2017 r.

Uczcili pamięć zmarłych i poległych - 31.10.2018 · fot.


Z okazji dnia Wszystkich Świętych Rada Miejska w Bielsku-Białej uczciła pamięć zmarłych radnych. Jak co roku delegacja Rady i pracowników Biura Rady Miejskiej odwiedziła miejskie cmentarze składając kwiaty i zapalając znicze.

Również oficjalna delegacja władz samorządowych i wojewódzkich oraz służb mundurowych udała się w miejsca upamiętniające ludzi, którzy oddali życie za ojczyznę. Waldemar Jędrusiński zastępca prezydenta miasta wraz z Janem Chrząszczem wicewojewodą śląskim zapalili znicze i złożyli kwiaty na cmentarzu na Leszczynach, Cmentarzu Wojska Polskiego oraz na cmentarzu komunalnym w Kamienicy pod pomnikami Sybiraków i ofiar hitleryzmu.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA