bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 października 2018
  • wyświetleń: 2093

Uderzył swojego kompana kuflem w głowę. Poszło o kobietę

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej, pełniący służbę w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez miasto, zatrzymali 24-letniego bielszczanina podejrzewanego o pobicie. Napastnik zaatakował w lokalu młodego mężczyznę. Uderzył go kuflem w głowę. Za przestępstwo to grozi mu do 2 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy w jednym z lokali w centrum miasta, gdzie mężczyźni spędzali wolny czas. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do awantury, której powodem była zazdrość o dziewczynę. Napastnik zaatakował 20-latka i uderzył go kuflem w głowę. Pokrzywdzony doznał obrażeń, które na szczęście nie zagrażały jego życiu.

Policjanci zatrzymali 24-latka. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.