bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 października 2018
  • wyświetleń: 2949

44-letni bielszczanin odpowie za atak na lekarza

Nawet do 3 lat więzienia grozi 44-letniemu mężczyźnie, który zaatakował udzielającego mu pomocy lekarza. Do zdarzenia doszło w bielskim szpitalu przy Al. Armii Krajowej. Napastnik został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

izba przyjęć, szpital wojewódzki
fot.


W sobotę nad ranem do szpitala przewieziono nietrzeźwego, 44-letniego bielszczanina. Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec personelu medycznego. W pewnym momencie zaatakował lekarza, który udzielał mu pomocy. Napastnik uderzył pokrzywdzonego pięścią w klatkę piersiową. Został szybko i skutecznie obezwładniony, a na miejsce wezwano patrol.

Policjanci zatrzymali sprawcę. Szpitalne badanie krwi wykazało, że miał on w organizmie ponad 4 promile alkoholu. Kiedy wytrzeźwił usłyszał zarzuty. W przeszłości zatrzymany był już karany za przestępstwa przeciwko życiu, za co trafił do zakładu karnego. Za obecne przestępstwo grozi mu do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.