Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 października 2018
  • wyświetleń: 3212

[FOTO] W ciemnościach siedział na drodze. Mężczyzna został potrącony

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 października kilkanaście minut przed godziną 20:00 w Międzyrzeczu Dolnym przy ulicy Wapienickiej. Potrącony mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Potrącenie w Międzyrzeczu Dolnym - 25.10.2018
Potrącenie w Międzyrzeczu Dolnym - 25.10.2018 · fot.


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 46-letni kierujący Oplem, potrącił 64-letniego mężczyznę siedzącego na jezdni. Było ciemno, padał deszcz. Droga nie była dostatecznie oświetlona (są latarnie uliczne, ale w dużej odległości od siebie - przyp. red.). Do zdarzenia doszło w momencie, gdy pieszy zamierzał wstać z jezdni. Doznał on ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała.

Pierwsze ustalenia wskazują na to, że kierowca poruszał się w sposób prawidłowy. Był trzeźwy. Nie wiadomo natomiast czy trzeźwy był pieszy. Ze względu na obrażenia ciała i zagrożenie życia nie było możliwości przeprowadzenia badania trzeźwości. Mężczyzna po przyjeździe do szpitala, natychmiast trafił na stół operacyjny. Została mu pobrana krew do analizy. Nieoficjalnie wiadomo, że od rannego była wyczuwalna silna woń alkoholu.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowe. W czasie trwania czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Wapienickiej w Międzyrzeczu Dolnym był zablokowany.

Potrącenie w Międzyrzeczu Dolnym - 25.10.2018
Potrącenie w Międzyrzeczu Dolnym - 25.10.2018 · fot.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA