Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 października 2018
  • wyświetleń: 3239

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na Lipnickiej. 30-latek trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 października około godziny 10:00 na skrzyżowaniu ulicy Podgórnej i Lipnickiej w Bielsku-Białej. Kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę.

Potrącenie rowerzysty na Lipnickiej - 23.10.2018 · fot.


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że 41-letnia kierująca Fiatem Panda, wyjeżdżając w lewo z ulicy Podgórnej na Lipnicką, doprowadziła do zderzenia z 30-letnim rowerzystą poruszającym się ulicą Lipnicką w stronę Żywieckiej.

Mężczyzna odniósł obrażenia ciała (min. uraz głowy). Trafił do szpitala, gdzie zostanie otoczony fachową opieką medyczną. Funkcjonariusze z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ponieważ taka jest wstępna kwalifikacja tego zdarzenia. Prowadzone są dalsze czynności w sprawie. Od obrażeń rannego będzie zależeć to, czy sprawa zakończy się mandatem, czy też znajdzie swój finał w sądzie.

Ruch na ulicy Lipnickiej w okolicy skrzyżowania z ulicą Podgórną był przez kilkadziesiąt minut utrudniony.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA