Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 2121

[FOTO] Zderzenie trzech osobówek na Lwowskiej z promilami w tle

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 października około godziny 18:30 w Bielsku-Białej przy ulicy Lwowskiej. W rejonie cmentarza na pasie prowadzącym w stronę Hałcnowa, zderzyły się trzy samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie trzech osobówek na ul. Lwowskiej - 12.10.2018 · fot.


Zawinił 56-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem Polo. Nie zachował on należytej ostrożności i najechał na tył Nissana Qashqaia. Ten z kolei dobił do Fiata Punto, który znajdował się przed nim. Uczestnikom udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Do szpitala przewieziono 57-letnią pasażerkę Volkswagena.

Badania szpitalne wykluczyły poważne urazy u hospitalizowanej kobiety. Policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym w kwocie 220 złotych i 6 punktów karnych.

Rozbity samochód to nie koniec problemów jednego z uczestników. W toku czynności wyszło na jaw, że 54-letni kierujący Nissanem, który w tym zdarzeniu był poszkodowany, wydmuchał w policyjny alkomat 0,7 promila. Za jazdę w tym stanie grożą mu dwa lata.

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA