Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 października 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 2349

Z Bielska-Białej wyruszy pielgrzymka na hulajnogach i rolkach

Za nami:

W sobotę 13 października z Bielska-Białej do Sanktuarium św. Jakuba w Szczyrku wyruszy pielgrzymka. Nie byłoby w tej informacji nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że pątnicy wyruszą w trasę na hulajnogach i rolkach!

rolkostrada
fot.


Już po raz kolejny wyruszamy na ulice śląskich miast, natomiast pierwszy raz z Bielska - Białej… Zostań uczestnikiem VII edycji pielgrzymki na hulajnogach i rolkach i wyrusz z nami 13 października o godz. 9:00 z LUCE Areny (ul. Legionów 26/28, budynek F).

- Tym razem miejscem docelowym jest Sanktuarium św. Jakuba w Szczyrku, które ma być zapowiedzią projektu #rolkowecamino. Dla pasjonatów rolek i hulajnogi przygotowaliśmy 16 km trasy, kilka podjazdów i zjazdów, ale przede wszystkim mnóstwo pozytywnej energii. Intencją tej edycji zmagań jest wsparcie ludzi młodych uzależnionych od narkotyków i dopalaczy. Jeśli Twoją pasją jest sport, potrafisz jeździć, skręcać i hamować na rolkach lub hulajnodze to ta propozycja jest Ciebie. Trasa to prawie 16 km! Jedź razem z nami! - informuje Fundacja Luce, organizator pielgrzymki.

Pielgrzymka wyruszy punktualnie o godzinie 9.00 z LUCE Areny (ul. Legionów 26/28, budynek F).

pielgrzymka
Trasa pielgrzymki


Ramowy plan:
  • 7:45 Otwarcie recepcji oraz wypożyczalni rolek i hulajnóg
  • 8:00 Warsztaty rolkowe, rozgrzewka (prowadzą instruktorzy I love rolki Bielsko - Biała)
  • 8:45 Zamknięcie recepcji, formowanie się kolumny, błogosławieństwo
  • 9:00 Start, przejazd


Na mecie Msza św., posiłek, oficjalne zakończenie pielgrzymki, a także czas wolny do dyspozycji uczestników.

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu i wpłacie 15 zł za pakiet pielgrzyma (ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, posiłek, smycz + identyfikator). Zapisy trwają do 11 października.

Na trasie będzie możliwość skorzystania z szatni. Tam można zostawić rzeczy, z których nie będziecie korzystać podczas przejazdu.

Strona wydarzenia na Facebooku.

pielgrzymka

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA