Praca Bielsko-Biaa Praca Bielsko-Biaa

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 października 2018
  • wyświetleń: 3114

31-latek znęcał się nad swoją partnerką. Trafił do aresztu

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 31-letni bielszczanin, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Decyzję tę podjął bielski sąd na wniosek policji i prokuratury. Sprawca został zatrzymany przez mundurowych z komisariatu I w Bielsku-Białej po kolejnej domowej awanturze. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką. Nadużywał alkoholu, a pod jego wpływem wszczynał awantury, w czasie których groził kobiecie śmiercią. W czasie jednej z nich zaatakował pokrzywdzoną siekierą i uderzył ją trzonkiem w głowę. Na szczęście ofiara nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

Sprawca został zatrzymany przez policjantów po kolejnej domowej awanturze. Trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty znęcania się nad partnerką. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA